Vi förser hushåll, företag och organisationer med ljus, värme, bredband, rent vatten och god miljö!

Inga kända driftstörningar Aktuell driftstatus: Inga kända driftstörningar
Visa mer information

Kontaktpersoner

Sidan uppdaterades 2019-03-27

Supporttelefon 0381 – 19 20 30

På supporttelefonen får du först driftinformation och kopplas därefter till en ledig handläggare.
Du når oss även på mailadresserna nedan eller via bredband@eksjoenergi.se.


Kjell Ljunggren

Bredbandschef
0381-192031
kjell.ljunggren@eksjoenergi.se

Roger Sundström

Driftansvarig-Bredband
0381-192035
roger.sundstrom@eksjoenergi.se

Erik Johansson

Projektsamordnare-Bredband
0381-192033
erik.johansson@eksjoenergi.se

Ankie Ekberg

Projektledare-Bredband
0381-192045 (Telefontid 13.00-14.00)
Boka först tid vid besök
ankie.ekberg@eksjoenergi.se

Jonas Bennelid

Bredbandstekniker
0381-192037
jonas.bennelid@eksjoenergi.se

Kicki Nilsson

Administrativ koordinator-Bredband
0381-192036
kicki.nilsson@eksjoenergi.se

Mattias Granath

Bredbandstekniker
0381-192032
mattias.granath@eksjoenergi.se

Jonas
 Andersson
Bredbandstekniker
0381-192034
jonas.andersson@eksjoenergi.se