Vi förser hushåll, företag och organisationer med ljus, värme, bredband, rent vatten och god miljö!

Mindre driftstörning Aktuell driftstatus: Mindre driftstörning
Visa mer information

Kontaktpersoner

Sidan uppdaterades 2018-10-02

Supporttelefon 0381 – 19 20 30

På supporttelefonen får du först driftinformation och kopplas därefter till en ledig handläggare.
Du når oss även på mailadresserna nedan eller via bredband@eksjoenergi.se.

Kjell Ljunggren
Bredbandschef
0381-192031
kjell.ljunggren@eksjoenergi.se

 

 

 

 

 

Roger Sundström
Driftansvarig-Bredband
0381-192035
roger.sundstrom@eksjoenergi.se

 

 

 

 

 

Erik Johansson
Projektsamordnare-Bredband
0381-192033
erik.johansson@eksjoenergi.se

 

 

 

 

 

Ankie Ekberg
Projektledare-Bredband
0381-192045 (Telefontid 13.00-14.00)
Boka först tid vid besök
ankie.ekberg@eksjoenergi.se

 

 

 

 

 

Jonas Bennelid
Bredbandstekniker
0381-192037
jonas.bennelid@eksjoenergi.se

 

 

 

 

 

Kicki Nilsson
Administrativ koordinator-Bredband
0381-192036
kicki.nilsson@eksjoenergi.se