Kontaktpersoner

Sidan uppdaterades 2020-11-20

Supporttelefon 0381-19 20 30

På supporttelefonen får du först driftinformation och kopplas därefter till en ledig handläggare.
Du når oss även på mailadresserna nedan eller via bredband@eksjoenergi.se.

Kjell Ljunggren


Kjell Ljunggren
Bredbandschef
0381-19 20 31
kjell.ljunggren@eksjoenergi.se
Roger Sundström


Roger Sundström
Driftansvarig-Bredband
0381-19 20 35
roger.sundstrom@eksjoenergi.se
Erik Johansson


Erik Johansson
Projektsamordnare-Bredband
0381-19 20 33
erik.johansson@eksjoenergi.se
Ankie Ekberg

Ankie Ekberg
Projektledare-Bredband
0381-19 20 45 (Telefontid 13.00-14.00)
Boka först tid vid besök
ankie.ekberg@eksjoenergi.se
Kicki Nilsson


Kicki Nilsson
Administrativ koordinator-Bredband
0381-19 20 36
kicki.nilsson@eksjoenergi.se
Jonas Bennelid


Jonas Bennelid
Bredbandstekniker
0381-19 20 37
jonas.bennelid@eksjoenergi.se
Mattias Granath


Mattias Granath
Bredbandstekniker
0381-19 20 32
mattias.granath@eksjoenergi.se



Jonas Andersson
Bredbandstekniker
0381-19 20 34
jonas.andersson@eksjoenergi.se