Avtal och bilagor

Sidan uppdaterades 2025-03-17

Använd ditt BankID för att signera bredbandsavtalet du önskar teckna.
Om du inte har möjlighet till BankID skriv ut aktuellt avtal, fyll i uppgifterna och skicka blanketten till:

Eksjö Energi ELIT AB
575 80 EKSJÖ

Ska du teckna ett avtal ”Företag Lyx” kontaktar du oss på bredband@eksjoenergi.se, så kommer vi överens om bästa möjliga lösning för er.

OBS! Det kan ta upp till en vecka från det att avtalet tecknas till att abonnemanget sätts i drift. Ett bekräftelsesms skickas till dig när abonnemanget klart att börja användas från önskat datum. En sedvanlig kreditupplysning kommer att utföras.

För att göra en hastighetshöjning ska inget nytt avtal tecknas utan kontakta kundtjänst så hjälper vi er.

Kundtjänst

0381-19 20 30

bredband@eksjoenergi.se

På supporttelefonen får du möjligheten att prata med en handläggare, få driftinformation samt få tips på felavhjälpning.